BHP samodzielnych rytuałów

1.Po pierwsze:

Z moich doświadczeń i z wielu historii, opowiedzianych mi przez ludzi „bawiących” się w rytuały na własną rękę wynika, o że o bezpieczeństwie lub niebezpieczeństwie odprawiania rytuałów

                            decydują   I N T E N C J E  i  KRZYWDA !!!

Jeżeli świadomie chcesz komuś zaszkodzić, lub nieświadomie działając wyrządzisz komuś krzywdę spełnieniem twoich pragnień – wtedy uruchamiasz Siły Zła. A z nimi nie ma żartów, Ich apetyt rośnie. Syte jednej ofiary chcą sięgnąć po następną, na przykład po ciebie.

Podam przykłady. Jeżeli chcesz zdobyć pieniądze, nie ma w tym niczego złego. Ale jeżeli pragniesz, by twój bogaty kolega popadł w ruinę – to uważaj. Jeżeli robisz rytuał, by twój chłopak wrócił do ciebie, a jest wolny, takie pragnienie jest czyste intencjonalnie. Jeżeli on już założył rodzinę i ma dziecko – skuteczny rytuał na jego powrót skrzywdzi inną kobietę i niewinne dziecko. Dla swojego bezpieczeństwa nie rób takiego rytuału.

2.Po drugie:

                            Inwokacje do SIŁ WYŻSZYCH

 

Ważne jest, do jakich Sił Wyższych kierujesz inwokacje, czyli prośby lub modlitwy. Jeśli wzywasz na pomoc Ciemne Siły – one mogą ci pomóc, ale zawsze robią to w ZAMIAN  ZA COŚ. Stajesz się ich niewolnikiem. Mogą w efekcie spętać ci duszę, ciało, myśli i życie. To jest bardzo groźne.
Jak je rozpoznać? Wielu bogów, bogunów czy bogiń to siły mieszane: potrafią czynić dobro, ale i zło. Wśród aniołów również wielu jest upadłych. Siły Natury też potrafią wspierać lub zniszczyć. Jeśli nie znasz dobrze mocy jakiejś Siły Wyższej – nie wzywaj jej na pomoc.

Jeżeli nie masz zbyt dobrego rozeznania w tych sprawach, najbezpieczniej odwoływać się do bezimiennej SIŁY MIŁOŚCI.

Jeżeli czujesz głęboką więź z aniołami, możesz do nich inwokować, ale tylko do Archaniołów. To wybrani z wybranych, sprawdzeni.

3.Po trzecie:

                                      FORMUŁY MAGICZNE

 

Niezwykle ostrożnie używaj formuł magicznych. Słowo ma wielką moc sprawczą. To już bardzo hermetyczna wiedza i nie sposób jej pobieżnie wyjaśnić.
Przyjmij jedną bezpieczną zasadę, która pozwoli ci uniknąć niepożądanych skutków:

Nie używaj słów, które zawierają w sobie choćby cząstkę zła.

Przykłady:

Jeśli chcesz się pozbyć jakiejś dużej przykrości nie mów: zgiń, przepadnij.
Powiedz: odejdź. Albo: żegnam cię

Jeśli prosisz Archanioła, by twoja rywalka zostawiła w spokoju twojego chłopaka, nie mów: niech ta wstrętna, okropna, znienawidzona baba zostawi go w spokoju.

Poproś Archanioła: spraw, by ta kobieta zostawiła go w spokoju.

Po prostu nie używaj słów określających złe emocje.

Często zamiast formuł magicznych piszemy  afirmacje na kartkach. Czyli nasze życzenia. Obowiązuje tu taka sama zasada: nie używaj złych słów, słów które się źle kojarzą.

4.Po czwarte:

                       Nie używaj „ŚWIADKÓW”

Nie używaj do samodzielnych rytuałów przedmiotów, które miały bezpośrednią styczność z  osobą, do której adresujesz w myślach swoje życzenia. Takie przedmioty nazywa się w radiestezji „świadkami”. Czyjeś pióro, koszulę, zasuszoną różę od niego. A już na pewno nie wolno używać części jego ciała, takich jak włosy, paznokieć, ząb. Równie dobrze możesz rozpalić ognisko na stacji benzynowej.

……………………………………………………..

Jeżeli będziesz się trzymać powyższych 4 zasad – niebezpieczeństwo ci nie grozi. Co najwyżej rytuał nie odniesie skutku.

Dla skuteczności rytuału duże znaczenie ma to, kiedy go robisz. Fazy Księżyca mogą sprzyjać, lub  hamować skutek. O tym przeczytaj w poście Kiedy robić rytuały.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.