Ceny zamawianych rytuałów magicznych

Wiele osób jest zdezorientowanych, dlaczego są takie różnice w cenach za zamawiane rytuały: od 30 zł na Allegro, aż po kilka tysięcy złotych u znanych magów.

Są dwa powody, które wpływają na cenę.

1.Po pierwsze:

Sprzedaje się albo sam przepis na rytuał, albo się go wykonuje.
To jakby jeden ci przysłał przepis na ciasto, a drugi ci przyśle gotowe ciasto. Jest różnica, prawda?

„Przepisy” na rytuał są tanie, bo nie kosztują żadnego wysiłku. Są ogólne, każdy otrzymuje to samo za te 30 czy 40 złotych. Niekiedy bywają kopiowane po prostu z Internetu.

Tymczasem rytuały wykonywane przez maga czy maginię, to wiele różnych działań obopólnych, dostosowanych ściśle do twojego problemu, uwzględniające twoją datę urodzenia, miejsce zamieszkania, miejsce zdarzeń. Mag przez określony czas o określonych porach  odbywa swoje praktyki magiczne, używając do tego swojej wiedzy, mocy, narzędzi, ziół. Mag śledzi postęp rytuału, prosząc cię o sprawozdania i jeśli coś jest nie tak, wprowadzi zmiany na bieżąco. Mag lub magini zawiadomi cię po skończonym rytuale o swoich pracach, o przekazach z góry, udzieli wskazówek, które otrzymał w wizjach.

Wartość tej pracy i jej skutków jest nieporównywalnie większa do zwykłego „przepisu na rytuał”.

2.Po drugie:

Wykonywane rytuały magiczne również są różnie wyceniane, od kilkuset złotych do 3 – 4 tysięcy.

Dlaczego?

Tu liczy się ilość pracy włożonej  przez maga w rytuał.

W rytuale jednodniowym mag odprawia na ogół jedną sesję magiczną. Są jednak rytuały 7-dniowe, 30-dniowe, a nawet 77- dniowe. Wiadomo, że ilość pracy i energii, którą Wtajemniczony przeznacza dla twojej sprawy, wzrasta wraz z długotrwałością rytuału.

Ponadto bywają łatwiejsze i trudniejsze problemy, które chcemy rozwiązać rytuałem. Trudniejsze problemy są dla maga bardziej wyczerpujące.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.