Czym się różnią rytuały samodzielne od zamawianych?

Przede wszystkim skutecznością, ale również bezpieczeństwem.

Samodzielne rytuały stosunkowo słabo działają. Mag ma wiedzę i wrodzony talent, często dziedziczony po przodkach i całe życie go rozwija, jest biegły w swej sztuce. Nie tylko wie, jak wykorzystywać Moc, wie również, JAK UNIKAĆ NIEBEZPIECZNYCH DZIAŁAŃ.

Ty zajmujesz się innymi rzeczami i raz, gdy jesteś w potrzebie, chcesz samodzielnie zrobić rytuał. Nie masz tej biegłości i nie znasz niebezpieczeństw. Bądź bardzo ostrożny. /O tym piszę w poście BHP samodzielnych rytuałów./

Natomiast praktyczna różnica jest taka:

W samodzielnym rytuale wszystko bierzesz na siebie i samodzielnie wykonujesz.

W rytuale zamawianym u maga czy u magini – oni biorą na siebie najważniejsze prace magiczne. Mag się łączy z wybranymi Siłami Wyższymi i osobiście do nich inwokuje, wybiera właściwe formuły magiczne, układa dla ciebie bezpieczne afirmację, łączy swoją Moc z Mocami Sił Wyższych oraz z Twoją Energią i cały ten „pakiet energetyczny” kieruje mentalnie „pod właściwy adres”. Na koniec – zamyka rytuał. Ten etap nazywa się czasem pieczętowaniem lub zawiązywaniem.

W obu jednak przypadkach musisz podejmować pewne działania, ponieważ to ty jesteś nadawcą.

Nadawcą Energii Sprawczej, którą wysyłasz pod odpowiedni adres osoby, lub sprawy, o którą się starasz.

Przy samodzielnym rytuale wysyłasz energię osobiście. Przy rytuale zamawianym – mag zbiera te wszystkie energie, twoją, swoją i tę „z góry”, harmonizuje je i wysyła je do celu poprzez ciebie. Stajesz się wtedy pośrednikiem, jakby pośrednią stacją nadawczą.

Powstaje kanał przepływu Energii: z góry do maga – od maga do ciebie – od ciebie do Celu.

Ten kanał musi być drożny.

Dlatego przy zamawianym rytuale musisz przygotować swoje otoczenie, siebie i miejsce skupienia, jak przy samodzielnym.  Musisz pisać afirmacje i mieć akcesoria, np. świece, które udrożniają kanał energetyczny. Każdy mag poinstruuje cię szczegółowo o tym.

Mag lub magini – inwokując do Protektorów i używając formuł magicznych  – bierze na siebie ryzyko z tym związane. Tobie nic wtedy nie grozi.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.