Jak samemu robić rytuał?

Musisz się dowiedzieć:

1.Jak przygotować siebie i swoje miejsce do rytuału.
2.Jakie przedmioty będą Ci do tego potrzebne.
3. Jakich używać formuł magicznych.
4.Do jakich Sił skierować inwokację
5.Kiedy go robić
6.Jak wysłać otrzymaną Energię Sprawczą „pod właściwy adres”
7. Jak zamknąć rytuał

Słowem- potrzebna jest spora wiedza na ten temat.
Skąd ją czerpać?

I tu się zaczyna kłopot. Można znaleźć wiele gotowych „przepisów” w Internecie, w książkach, można usłyszeć od znajomych lub kupić  gotową „receptę”. Jest tego bardzo, bardzo dużo i można się  pogubić. Dodatkową trudnością jest fakt, że każdy człowiek jest inny, urodził się „pod inną gwiazdą” i jego pragnienia też są niepowtarzalne. Jeśli na przykład szukasz miłości – musisz wiedzieć dokładnie, jakiej. Namiętnej, czy bardziej czułej;  gorącej czy spokojnej;  śmiejącej się czy raczej poważnej;  opartej na emocjach czy bardziej opartej na porozumieniu intelektualnym i tak dalej. Nie ma wzoru miłości idealnej, która każdego zadowoli, każda miłość jest inna. Jak ludzie. Kiedy przyciągasz miłość rytuałem ogólnym, możesz przyciągnąć nie to, czego potrzebujesz.

Dlatego nie podam ci ogólnej recepty, bo takiej nie ma. Musisz z tej wielkiej ilości informacji wybierać dla siebie to, co najbardziej ci się podoba, INTUICYJNIE.

Ale jedna PRZESTROGA: działaj bezpiecznie!

Jeżeli będziesz przestrzegać bezpiecznych reguł, wtedy możesz próbować różnych rytuałów, najwyżej okażą się nieskuteczne. Ale nie zaszkodzą.

Jak działać bezpiecznie – czytaj w BHP samodzielnych rytuałów.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.