Kiedy robić samodzielne rytuały magiczne

Musisz  obserwować fazy Księżyca. 2 tygodnie ubywającego Księżyca  nadają się na Rytuały Uwalniania: jeżeli chcesz się pozbyć kłopotu, choroby, niechcianej miłości, niechcianego adoratora…..

Z kolei 2 tygodnie od Nowiu to fazy przybywającego Księżyca, one są dobre dla Rytuałów Przywołania: dla przyciągnięcia miłości, pieniędzy, szczęścia i innych korzystnych sytuacji.

Pełnia zamyka okres przybywania Księżyca, tego dnia najsilniej działają Rytuały Przywołania. Z kolei Nów najsilniej działa na uwalnianie się od niechcianych problemów.

Dla rytuałów oczyszczających i ochronnych faza Księżyca ma mniejsze znaczenie.

W zasadzie wszystkie rytuały można wykonywać w każdej fazie Księżyca, jednak to już wymaga trochę większej wiedzy i biegłości oraz dużej ostrożności.

Działa tu ZASADA KIJA: każdy kij ma dwa końce.

I każdy twój problem jest jak kij, ma ciemną i jasna stronę.

Wyjaśnię to na przykładach.

Przykład 1:

Chcesz się pozbyć choroby. To jeden koniec kija. Drugim jego końcem jest zdrowie. Chcesz być zdrowy.

Dlatego w czasie 2 tygodni ubywającego Księżyca robisz Rytuał Uwalniania od choroby. Ale jeśli  chcesz jak najszybciej uwolnić się od tego problemu, a właśnie Księżyc wszedł w fazę przybywania – robisz Rytuał Przywołania: przywołujesz zdrowie.

Przykład 2:

Chcesz przywołać pieniądze. Najlepiej zastosować Rytuał Przywołania, gdy Księżyc rośnie, czyli w fazie przybywania. Ale wpadasz na ten pomysł akurat wtedy, gdy Luna się zmniejsza, ma fazę ubywania. Wtedy musisz zastosować Rytuał Uwalniania, w którym zastosujesz formuły magiczne, uwalniające cię od braku pieniędzy, czy od ubóstwa.

Zasada kija o dwóch końcach dotyczy absolutnie KAŻDEJ SPRAWY. Jeżeli rytuały wykonuje osoba profesjonalna, to każdą fazę Księżyca wykorzysta umiejętnie dla Twojej sprawy. Jeżeli robisz sam rytuały – bezpieczniej będzie, gdy zastosujesz Rytuały uwalniania w czasie ubywania Księżyca, a Rytuały Przywołania – gdy Księżyc rośnie.

………………………..

Na samym dole bloga znajdziesz link do strony podającej aktualną fazę Księżyca.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.